VM Medical Park’ta 2019 heyecanı

VM Medical Park Bursa Hastanesi, yeni yılda hem personelin hem de hasta ve yakınlarının katıldığı kutlamalarla 2019’a sağlıkla ‘Merhaba’ dedi.

VM Medical Park’ta 2019 heyecanı

VM Medical Park Bursa Hastanesi, yoğun bir yılın ardından 2019’u coşkuyla karşıladı. Hastane personeli, fuaye alanında özel olarak organize edilen kutlamada keyifli dakikalar geçirdi. Birlikteliklerini pekiştiren hastane yönetimi ve çalışanları, 2019’un sağlıklı ve başarılı geçmesi için temennilerini dile getirdi. Çalışanlara, emekleri için teşekkür eden Genel Müdür Metin Arslan, konuşmasında “2018, hastanemiz için çok başarılı bir yıl oldu. Sağlığa değer katan hizmet anlayışımızla 2019’da da yeni başarılar elde edeceğiz. İnşallah 2019 yılı hepimize güzellikler getirir. Ülke olarak zorlukların üstesinden gelmiş olduğumuz bir yıl olmasını temenni ediyorum” dedi.

KANSER HASTALARINA MORAL

Bu arada sosyal sorumluluk çalışmalarını hızla sürdüren VM Medical Park Bursa Hastanesi, kanser hastalarını da unutmadı. Daha önce ONKO-DAY işbirliğiyle yapılan yılbaşı eğlencesinin ardından kemoterapi alanında hemşireler ve diğer sağlık görevlileri, hastalara yılbaşı sürprizi hazırladı. Müzik eşliğinde sunulan ikramlardan tadan hastalar ve yakınları, yılın son gününde de tekrarlanan jest için VM Medical Park Bursa ailesine teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2019, 10:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER