Medicana Gebe Akademisi’nin ikincisi gerçekleşti

Medicana Bursa Hastanesi “Sağlıklı ve Mutlu Bir Gebelik İçin Yanınızdayız” anlayışı ile yola çıkarak düzenlediği Gebe Akademisi projesinin ikincisini gerçekleştirdi.

Medicana Gebe Akademisi’nin ikincisi gerçekleşti

Doğumda ve doğum sonrasında anneliğe hazırlamak, karşılaştıkları sorunları en aza indirmek ve böyle bir süreçte en çok ihtiyaç duyduğu sağlık bilgisi ve duygu durum açısından iletişim sağlanması amacıyla Medicana Bursa Hastanesi bünyesinde açılan Gebe Akademisinin ikincisi gerçekleşti.

,

12 Ocak 2019 Cumartesi günü saat 13.30'da Medicana Bursa Hastanesi Konferans salonunda başlayan eğitim programının ikinci programı gebelik süresinde yapılması gereken test ve taramalar Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Neriman Çelik tarafından cevaplandırıldı. Ardından Uzman Klinik Psikolog Ece Özçırak gebelik sürecinde psikolojik desteğin önemi hakkında bilgilerini anne adayları ile paylaştı. Gebelikte Cilt lekelenmeleri ve Cilt Bakımı konusunda ise Dermatoloji Uzmanı Dr. Oğuz Küçükçakır merak edilen tüm sorulara cevap verdi. Seminerin sonunda ise sportif danışman Nurgün Abik gebelikte spor hakkında bilgilendirme yaptıktan sonra uygulamalı hamile pilatesi gerçekleşti.

Katılımın yoğun olduğu Gebelik Akademisi, katılımcılara hediyelerinin verilmesi ile sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER