Keller Williams Alfa Bursa’da açıldı

Bu haber 12 Temmuz 2017 - 17:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Dünyanın en fazla danışmana sahip olan en büyük gayrimenkul danışmanlık firması Keller Williams artık Bursa’da…
Dünyanın en fazla danışmana sahip olan en büyük gayrimenkul danışmanlık firması 2014 yılı ocak ayında 5 danışmanı ile ilk bölge müdürlüğünü kuran gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams Türkiye, temmuz 2017’den itibaren Bursa’da da hizmet vermeye başladı.
Şu an 14 bölge müdürlüğü ve 700’ü aşkın danışmanı ile çalışmalarına hızla devam eden kuruluş Bursa’da Keller Williams Alfa ismiyle faaliyetlerini sürdürecek.
Keller Williams Alfa’nın Bursa ofisi NİLTİM’deki İbrahim Yazıcı Plaza’da yer alıyor.
Keller Williams’ın gayrimenkul sektöründe neden farklı bir konumda olduğunu, danışman iş ortaklarına sağladığı fırsatları, iş ve hayata bakış açısını, her biri verimlilik unsuru olan araçlar ile zenginleşen sistem ve modellerini, KW’ı benzersiz kılan kültürünü, Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol’un anlatımı ile dinlemek ve sorularınıza yanıt bulmak için; tüm meslektaşlarımı, sektöre ilgi duyan profesyoneller ve danışman iş ortaklarımız bu etkinkiğe davetlidir.
Tarih: 14 Temmuz 2017
Saat: 9:30- 13:30
Yer: Üçevler Mah. Nilüfer Ticaret Merkezi İbrahim Yazıcı Plaza 2 No: 1/A
Nilüfer-Bursa
Keller Williams Hakkında
Keller Williams Realty Inc, dünya çapında 780’i aşkın Bölge Müdürlüğü ve 155.000’den fazla danışmanı ile dünyanın en fazla danışmana sahip en büyük gayrimenkul franchise markasıdır. Danışmanlar için sahip olmaya değer kariyerler, sahip olmaya değer işler ve yaşamaya değer hayatlar kurmak misyonuyla 1983 yılında, Gary Keller ve Joe Williams tarafından danışmanlar için kurulan Keller Williams, başarıya giden yolda benzersiz model ve sistemleriyle dünyada gayrimenkul danışmanlık sektörüne farklı bir yön vermektedir.
Keller Williams, sürekli ve kalıcı başarıyı her gayrimenkul danışmanı için mümkün kılacak tek bir ilke belirledi; şirketin başarısı, danışmanlarını ne kadar yukarıya taşıdığına bağlıdır. Bu prensibi iş felsefesi olarak benimseyen Keller Williams, 2013 yılında dünyanın en fazla danışmana sahip en büyük gayrimenkul danışmanlık firması oldu ve bir daha zirveden inmedi. Sektöre farklı bir boyut getiren bu vizyon, 2013 yılında Keller Williams’ın dünyaya açılmasıyla birlikte globale yayıldı. Keller Williams, evrensel iş modeli ile dünyada bugün 15 ülkede faaliyet göstermektedir.
Keller Williams Türkiye
Keller Williams Türkiye, 2014 yılı ocak ayında 5 danışmanı ile ilk bölge müdürlüğünü açmıştır. Şu an 14 bölge müdürlüğü ve 700’ü aşkın danışmanı ileçalışmalarına hızla devam etmektedir.
Keller Williams Türkiye, gayrimenkul sektöründe 15 yılı aşkın deneyimli yönetim ekibiyle, Türkiye’deki gayrimenkul danışmanlık sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırmak için kuruldu. Gayrimenkul danışmanlığı lokal bir iştir. Keller Williams, dünyanın neresinde olursanız olun kendi bölgenizin uzmanı olmanıza yönelik evrensel bir iş modeli oluşturdu. Dünyanın neresinde olursanız olun Keller Williams’ın size sunduklarının farkını ve ayrıcalığını hissedeceksiniz.

Nilüfer Belediyesi
Nilüfer Belediyesi