Yeniköy sahilleri yeniden düzenleniyor

BURSA İL JANDARMA VE GARNİZON KOMUTANI TUĞGENERAL AHMET HACIOĞLU İLE BİR ARAYA GELEN BELEDİYE BAŞKANI ALİ ÖZKAN, YENİKÖY’DE YAPILACAK DÜZENLEMELERLE İLGİLİ BİLGİ VERDİ. (İHA/BURSA-İHA)

Yeniköy sahilleri yeniden düzenleniyor

Bursa'nın Karacabey ilçesine bağlı Yeniköy’de sahil projesi çalışmaları sürüyor.
Bursa İl Jandarma ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ahmet Hacıoğlu ile bir araya gelen Belediye Başkanı Ali Özkan, Yeniköy’de yapılacak düzenlemelerle ilgili bilgi verdi. Yeniköyde düzenlemeler yapan Karacabey Belediyesi, Jandarma Karakolu’nu merkezden alarak Bayramdere Mahallesi’ne taşıyacak. Ancak Yeniköy içerisinde merkezde yine bir irtibat noktasını oluşturulacağını belirten Özkan, bu hamle ile sağlık hizmetlerinin daha pratik verileceğini sözlerine ekledi.
Öte yandan sağlık ocağının bulunduğu alana bir hayırsever tarafından cami yapılmak istendiğini belirten Ali Özkan, “Yapılması düşünülen cami projesi gündemde. Mevcut 250 kişi kapasiteli caminin o bölgeye bilhassa yaz aylarında yetmediğini biliyoruz. Bu alanı da bu şekilde değerlendireceğiz. Çalışmalar bittiğinde ortaya yepyeni bir Yeniköy çıkacağını umuyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2016, 16:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER