TVF Başkanından Bozbey'e ziyaret

TÜRKİYE VOLEYBOL FEDERASYONU BAŞKANI MEHMET AKİF ÜSTÜNDAĞ VE BERABERİNDEKİ HEYET NİLÜFER BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA BOZBEY’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ. (İHA/BURSA-İHA)

TVF Başkanından Bozbey'e ziyaret

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve beraberindeki heyet Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i makamında ziyaret etti.

Bursa’nın spor şehri olması için farklı branşlarda yatırımlar yaptıklarını kaydeden Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, plaj voleybolunu da kente kazandırmak istediklerini dile getirdi.

Bozbey, geçtiğimiz yıl Nilüfer’de düzenlenen Balkan Beach Tour Plaj Voleybolu Şampiyonası’nı, bu yıl Balkan Mahallesi’nde gerçekleştirilmesi planlanan Nilüfer Görükle Balkan Panayırı etkinlikleriyle birlikte yapmak istediklerini söyledi.

Nilüfer Belediyesi’nin spor alanında yaptığı yatırımların da konuşulduğu ziyarette Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ da Görükle Balkan Panayırı etkinliklerinde düzenlenmesi planlanan Balkan Beach Tour Voleybol Şampiyonası için gerekli desteği vereceklerini kaydetti.

Üstündağ, “Her zaman işbirliği yapmaya ve bu spora, gençliğe hizmet için elimizden gelen desteği vermeye hazırız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2017, 17:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER