Podyum Davet'in gücü şimdi 'Catering'de!

Podyum Davet'in gücü şimdi 'Catering'de!

Bursa, geçtiğimiz yıl hizmet vermeye başlayan Podyum Davet ile yeni bir adres, yenilikçi bir davet yaklaşımı kazandı. Kentin Podyum Davet’e gösterdiği ilgi ve sevgi, sunulan hizmetin Podyum Davet salonlarıyla sınırlı kalmayıp dışarıda da gerçekleştirilen tüm organizasyonlarda aynı çizgi ve kalite ile yer alması beklentisini kaçınılmaz kıldı.
Çetin Ceylan, Aykut Uyanıklar ve Levent Atay’ın hizmet sektöründeki 35 yıllık deneyimleri ile kurulan Podyum Davet Catering, tüm davetlerinizin kusursuz olması için çalışan profesyonel ekibiyle ayrıcalık ve uzmanlık vaat ediyor.

Catering, Podyum Davet ile Emin Ellerde
Podyum Davet Catering’in lansman basın yemeğinde söz alan Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Müdürü Çiğdem Gerçeksi, “Podyum Davet salonları bir yıldır unutulmaz organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Buradan aldığımız güçle, Podyum Davet Catering olarak bu başarıyı salonlarımız dışındaki tüm organizasyonlarda da yaşatmak için yola çıktık.” dedi. Düzenlenen tüm davetlerin kendileri için çok önemli olduğunun altını çizen Gerçeksi, “Bizim tek işimiz davet. Podyum Davet ailesi olarak tek konsantrasyonumuz ayrıcalıklı hizmetimizi, bu alandaki uzmanlığımızı sürdürebilir bir şekilde tüm etkinliklere taşımaktır. Sadece iki aydır hizmet veren Podyum Davet Catering’in profesyonel hizmeti ve lezzetleri ile tanışan binlerce davetlinin memnuniyeti bize yolumuzda güç veriyor.” dedi.

05

Hizmet kalitesini artırmaya yönelik altyapısı, özenle seçilen ekipmanları, yıllardır eksiksiz işleyen etkinlik yönetimi kabiliyetleriyle Podyum Davet Catering’in elinin değdiği her davet ayrıcalığa dönüşüyor. Siz neredeyseniz, tüm profesyonelliği ile oraya geliyor. 20 kişiden 2000 kişiye kadar olan kişisel ya da kurumsal tüm organizasyonlarınızda lezzetlerini, sunumlarını, ekibini, hizmetini, masanıza, mekanınıza, mutlu anılarınıza taşıyor.

Podyum Davet Catering, özel günlerden galalara, partilerden pikniklere, kurumsal etkinliklerden kokteyllere, butik aktivitelerden düğünlere tüm organizasyonlarda aynı titizlikle, aynı ayrıcalıklı yaklaşımla çalışıyor. Podyum Davet’in tüm uzmanlığını catering hizmetine taşıyor.

Podyum Davet Catering’in deneyimli şefleri için her tabak, leziz bir sanat eserine dönüşüyor. Misafirler dikkatle dinleniyor, yemekler mutlulukla pişiriliyor, kararında hazırlanıyor, şık detaylarla sunuluyor ve her organizasyona kusursuz bir imza atılıyor.

Podyum Davet Catering, organizasyon sahiplerini sadece bu işe konsantre olan deneyimli bir ekiple güvende hissetmeye, tutkuyla çalışan işinin ehli bir kadroyla bir arada olmaya davet ediyor. Son teknoloji ürünleri, profesyonel mutfak ekipmanları ile bugün Podyum Davet Catering ile sektörün ihtiyaç duyduğu catering anlayışı hayata geçiyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2016, 18:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER