Pandora Bursa 2017 Kış Koleksiyonu'nu tanıttı

Pandora Bursa 2017 Kış Koleksiyonu'nu tanıttı

Dünyaca ünlü mücevher markası PANDORA, dört farklı seriden oluşan 2017 Kış Koleksiyonu’nu Bursa Korupark PANDORA mağazasında gerçekleştirdiği yeni yıl özel davetinde tanıttı.


PANDORA Türkiye Ülke Müdürü Sağnak Binzet’in ev sahipliğinde, Sinem Uğurgün’ün organizasyonuyla gerçekleşen davete Bursa iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı. PANDORA’ nın benzersiz yeni sezon koleksiyonuna büyük ilgi gösteren konuklar, kendileri ve sevdikleri için yeni yıl hediye alışverişlerini gerçekleştirdi.


enis-berkin-guliz-kocabalkan-sinem-ugurgun-sagnak-binzet-imre-cindorukselin-davidyan-pandora-turkiye-ekibi


PANDORA’nın en yeni mücevher serisi; “Eski Dünya Hazineleri” ise aile yadigarlarını hatırlatıyor ve görenlerde romantizm hissi yaratıyor. Edward ve Victoria dönemlerinde kullanılan ve 1900’lerin başında çok moda olan vintage mücevher kutularını geçmişten aldığı ilhamla yeniden yorumlayan PANDORA her biri ayrı ayrı dikkat çeken parçalarla şık bir koleksiyona imza atıyor. Eski el işleme tekniklerini, modern dokunuşlarla kombinleyen seride saf gümüş ve zirkonyum taşlı parçalar göz kamaştırıyor. Antik tasarımların romantizmini ve nostaljisini taşıyan seride; lüks kesimli taşlar klasik kolye ucuna, tek taş yüzüğe ve çok yönlü kullanılabilen küpelere göz alıcı bir güzellik katıyor.


Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de markanın tutkunları ve moda severler tarafından ilgiyle takip edilen PANDORA’nın, “Sizin gibi Benzersiz” yeni koleksiyonlarında size ve sevdiklerinize hediye almak için size en yakın PANDORA mağazasını ziyaret edebilir ya da daha fazla bilgiye ulaşmak ve ilham almak için www.pandora.net’i ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2016, 14:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER