Osmangazi Belediyesi'nden camilere yenileme hizmeti

OSMANGAZİ BELEDİYESİ, SAKARYA CAMİİ’NİN ABDEST ALMA YERLERİNİ, LAVABOLARINI VE TUVALETLERİNİ YENİLEYEREK VATANDAŞLARIN HİZMETİNE SUNDU. (İHA/BURSA-İHA)

Osmangazi Belediyesi'nden camilere yenileme hizmeti

Osmangazi Belediyesi, Sakarya Camii’nin abdest alma yerlerini, lavabolarını ve tuvaletlerini yenileyerek vatandaşların hizmetine sundu.

Harabe haldeki lavaboları, abdest alma yerleri ve tuvaletleri yenilenerek kadın ve erkek olmak üzere yeniden inşa edilen Sakarya Camii yeni bir çehreye kavuştu. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “Sakarya Camii’nin abdest alma yerleri ile tuvaletleri kötü durumdaydı. Abdest alma yerlerini yeniledik. Camimizde sadece erkekler için tuvaletler vardı ve biz kadınlar için de yeni tuvaletler yaptık. Abdest alma yerlerinin yenilenmesiyle birlikte cemaatimize güzel bir hizmet sunduk. Bunların dışında yine Sakarya Mahallemizde bulunan İbni Sina İlkokulu’ndan gelen talep üzerine okulumuzun tuvaletlerini yeniliyoruz ve çevre düzenleme çalışmaları yürütüyoruz. Sakarya Mahallesi için yaptığımız en önemli hizmetimiz ise Kimsesizler Evi oldu. Kimsesiz vatandaşlarımızın gelip kaldığı ve her türlü bakımının yapıldığı önemli bir sosyal tesis oldu” dedi.
Sakarya Mahallesi Muhtarı Nusret Aydın da, Osmangazi Belediyesi’ne teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2016, 12:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER