Önsöz Anaokulu'ndan Nilüfer Milli Eğitim Müdürlüğü'ne ziyaret

Önsöz  Anaokulu'ndan  Nilüfer  Milli  Eğitim  Müdürlüğü'ne ziyaret
Başarının Önsözü” sloganıyla Özlüce’de eğitim veren Önsöz  Anaokulu, Nilüfer Milli İlçe Milli Eğitim Müdürü M. Muharrem Tüfekçi’yi ziyaret etti.

Özel Önsöz Anaokulu Kurucu Özlem İşler ve Anaokulu Müdürü Bahar Benli Uzer’e ziyaretinde okulun minik öğrencileri de eşlik etti. Minilk öğrenciler, Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü M. Muharrem Tüfekçi’ye çiçek takdim etti.

“Bu ziyarette önsözümüz sevgi olsun istedik” diyen Özlem İşler, Tüfekçi’ye ve Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeline misafirperverlikleri dolayısıyla teşekkür etti. Özel Önsüz Anaokulu’nun özgün bir kimliğe sahip olduğunu belirten İşler, “Bize özel tasarımlarımız ve projelerimiz var. Öğrencilerimizin öğrenirken keyifli vakit geçirmelerini sağlıyoruz. Çocuklarımızın sosyal ve fizyolojik gelişmelerine fayda sağlayacak aktivitelere imza atıyoruz. Aynı zamanda minik öğrencilerimizi yaşlarına uygun sanatsal aktivitelerle tanıştırıyoruz, yeteneklerini keşfetmeye yönelik uygulamalarda bulunuyoruz” dedi. İşler, Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Tüfekçi’yi de en kısa zamanda ağırlamak istediklerini kaydetti.

Tüfekçi ise ziyaretleri dolayısıyla İşler ve Benli Uzer’e teşekkür etti. Eğitimde kaliteyi önemsediklerini söyleyen Tüfekçi, “Emek verenlere elimizden gelen desteği veriyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2017, 15:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER