Öğretmenlere Tuana Balo Salonu'nda özel gece

Öğretmenlere Tuana Balo Salonu'nda özel gece

Tavacı Recep Usta Tuana Balo Salonu, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde muhteşem bir programa imza atarak öğretmenlere keyifli anlar yaşattı.Tuana Balo Salonu’nda daha önce gerçekleşen görkemli ve kalabalık organizasyonlara ev sahipliği yapan Tavacı Recep Usta, yine önemli bir etkinliği daha Bursalılarla buluşturdu. Artık geleneksel hale gelen ‘24 Kasım Öğretmenler Günü’ organizasyonuna yaklaşık 700 kişi katıldı.Emekli olmuş ve şu an çeşitli okullarda görev yapan öğretmenlerle birlikte ailelerinin de konuk edildiği gecede sanatçı Sevtuğ ve Ali Likoğlu sahne aldı.Tuana Balo Salonu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenlere unutamayacağı bir gece yaşattı. Artık geleneksel hale gelen ve bu yıl 5’incisi yapılan organizasyonda emekli olan ve görev yapan öğretmenler özel bir menü ile ağırlandı. Geceye katılan öğretmenler, Tuana Balo Salonu Müdürü Ahmet Aktepe tarafından gerçekleştirilen çekilişle birbirinden güzel hediyelerin de sahibi oldular.

“5’İNCİSİ DÜZENLENDİ”

Geceyle ilgili değerlendirmede bulunan Tavacı Recep Usta Genel Müdürü Atilla Murat İçin, “Öncelikle tüm öğretmenlerimizin bu özel günlerini kutluyor, başarılı bir meslek hayatı
diliyorum. Öğretmenlerimiz her anlamda her zaman en iyisini hak ediyor. Geleneksel hale getirdiğimiz 24 Kasım Öğretmenler Günü programımızı bu yıl da en kıymetlilerimiz olan öğretmenlerimizle birlikte kutlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Tavacı Recep Usta’nın lezzeti dilden dile yayılan eşsiz tatlarını bu kez öğretmenlerimiz için sunduk. Kusursuz hizmet ve hazırladığımız özel menüler ve programlarlar ile kıymetli öğretmenlerimize güzel bir gece yaşattığımızı düşünüyoruz.” diye konuştu.


Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2017, 15:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER