Nilüfer ailesi bayramlaştı

Nilüfer ailesi bayramlaştı
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, çalışanlarla bayramlaştı. Tüm personelin tek tek bayramını kutlayan Bozbey, İstanbul'da yaşanan terör saldırısına dikkat çekerek "İnsanlık onuru bunun da üstesinden gelecektir" dedi.

nilufer-bayram-1-577650742ba3c

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Ramazan Bayramı'nın ilk kutlamasını belediye çalışanlarıyla birlikte gerçekleştirdi. Başkan yardımcılarıyla birlikte Halk Evi ve Alaaddinbey Hizmet Binası'nda personeliyle tek tek bayramlaşan Başkan Bozbey, yaptığı konuşmada İstanbul'daki terör saldırısı nedeniyle yaşanan acıya vurgu yaptı.
Atatürk Havalimanı'nda yaşanan terör saldırısını kınayan Başkan Bozbey, "Ramazan ayı tamamlanmak üzere, hep beraber Ramazan Bayramını kutlayacağız. Ancak bayrama kısa süre kala İstanbul'da düzenlenen terör saldırısı bayram sevincimizi yarıda bıraktı. insanlık suçu olarak değerlendirdiğimiz bu saldırıların tamamını kınıyoruz. Ölenlere Allahtan rahmet yaralılara da acil şifa diliyorum. Bu ortamda nasıl bir bayram yaşayacağız, nasıl bir anlayışla gülümseyeceğiz, yarınımıza nasıl güvenle bakabileceğiz? Hakikaten karamsar bir duruma doğru ağır ağır gidiyoruz. Yine de umudumuzu eksik etmiyoruz, yine ümitleniyoruz, bu bir insanlık onurudur diyoruz. İnsanlık onuru bunun da üstesinden gelecektir, buna inanıyoruz" dedi.
Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2016, 14:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner14