Mehmetçiğe 2 TIR destek

MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇESİNDE ZEYTİN DALI HAREKATI'NDA GÖREV YAPAN MEHMETÇİĞE 2 TIR DOLUSU GIDA MADDESİ GÖNDERİLDİ. (ADEM TUNÇER/BURSA-İHA)

Mehmetçiğe 2 TIR destek
Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde Zeytin Dalı Harekatı'nda görev yapan Mehmetçiğe 2 TIR dolusu gıda maddesi gönderildi.
Afrin'deki terör unsurlarına yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekatı'nın 37. gününde, bölgede operasyonlarını sürdüren askere Mustafakemalpaşa'dan bir destek daha geldi. Kaymakamlı ve belediye öncülüğünde toplanan Kemalpaşa tatlısı, helva, süt ürünleri ve konserveden oluşan 66 paletlik 2 TIR dolusu gıda maddesi, dualarla Afrin'e uğurlandı.
Adnan Menderes Meydanı'ndaki törende konuşan Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, Türk milletinin birlik ve beraberlik içinde devletinin ve ordusunun yanında olduğunu söyledi.
Kurtulan, "Birliğimiz dışarıda düşmanı korkuturken, dosta güven veriyor. Bizim hiç bir ülkenin toprağında gözümüz yok. Hiç kimsenin de ülkemize göz dikmesine asla fırsat vermedik, vermeyiz. Gelecek günlerin ordumuzun muzafferiyetiyle taçlanacağına 80 milyon olarak gönülden inanıyoruz. Dualarımızla kahraman askerimizin yanındayız. Bu güzel kampanyaya katkı veren tüm kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum. Mehmetçiğimizin yüreğinde bir mutluluk, bir moral sağlayabilirsek ne mutlu bizlere" dedi.
Konuşmaların ardından dualarla TIRlar Afrin'e uğurlandı.
Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2018, 11:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER