Lojistiğin yükselen değeri 'Lojisan Lojistik'

Lojistiğin yükselen değeri 'Lojisan Lojistik'

Lojistik alanında deneyimli ve uzman Lojisan Lojistik, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin katılımı ile 2016 yılının ilk sinerji toplantısını gerçekleştirdi.

Gecenin açılış konuşmasını Lojisan Lojistiğin en büyük değeri Orhan Yetim yaparken, Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Yetim ise çalışanlarına güvenin en önemli şey olduğunu vurguladı.

Yurt dışı operasyonlarında, ulusal lojistik depolama ve dağıtım alanlarında Lojisan Lojistik’e desteklerini esirgemeyeceğinin sözünü veren Altepe, “Bursa’nın önemli markalarından biri olan Lojisan Lojistik’in dengeli ve sürekli çıkışını fark etmemek mümkün değil. Bursa’da yer alan firmalarımızın markalaşması demek, kentimizin ülke ekonomisinde daha çok söz sahibi olması ve kentimize değer katmaları demektir” şeklinde konuştu.

Genel Müdür Mustafa Doğan, takım olmanın ve takımdaki enerjinin sinerjiye dönüştürülmesi ile daha da büyümeyi hedeflediklerini söylerken, Finans Yönetmeni ve Genel Müdür Yardımcısı Pelin Gün ise “Her şey hayalle başlar. Bu yüzden hayallerimiz her zaman büyük olsun. Ülkede yaşanan tüm ekonomik sorunlara rağmen 2016 yılında da yatırımlarımız ve büyüme çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Gecenin sonunda başarılı çalışanlar plaketlerini Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’den aldı.


Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2016, 12:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER