Kırmızı ışıkta birdirbir oynadılar

BURSA'NIN NİLÜFER İLÇESİNDE BİR GRUP GENÇ, ŞEHRİN EN İŞLEK KAVŞAKLARINDAN BİRİNDE KIRMIZI IŞIKTA DURAN OTOMOBİLLERİN ÖNÜNDE BİRDİRBİR OYNADI. O ANLAR AMATÖR KAMERAYA YANSIDI. (ZAFER PEKER/BURSA-İHA)

Kırmızı ışıkta birdirbir oynadılar
Bursa'nın Nilüfer ilçesinde bir grup genç, şehrin en işlek kavşaklarından birinde kırmızı ışıkta duran otomobillerin önünde birdirbir oynadı. O anlar amatör kameraya yansıdı.
Bursa'nın Nilüfer ilçesinde bulunan Orhaneli Kavşağında akşam saatlerinde meydana gelen olayda kırmızı ışığın yanması ile birlikte araçlar beklemeye başladı. Bu sırada yolun karşısına geçmeye çalışan bir grup genç ise kırmızı ışığın yanmasını fırsat bilerek duran araçların önünde birdirbir oyunu oynayarak karşıya geçti. Araç sürücüleri ise trafiğin ortasında araçlarının önünde oyun oynayan gençleri görünce bir süre şaşkınlık yaşadı.

Sürücünün isteğini kırmadılar
Karşıya geçerek oyunu sonlandıran gençler bu sefer de sürücünün isteğini kırmadı. Gençler, sürenin yetmeyeceğini söylemelerine rağmen tekrar karşıya geçip oyunu sonlandırdı. Yeşil ışığın yanması ile birlikte araçlar trafikte normal seyrinde devam etti.
Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2017, 11:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER