İskender markası şimdi de Meridyen AVM'de

İskender markası şimdi de Meridyen AVM'de
150 yıldır değişmeyen efsane lezzetin markası İskender, Meridyen AVM’de yeni restoranını hayata geçiriyor. Yeni hizmete giren restoranlarının Bursa şehir merkezinde olması sebebiyle hem yerli hem de yabancı turistlere de hizmet vereceğini hatırlatan Sabit İskenderoğlu yaklaşık 150 kişilik kapasitesi, deneyimli ve güleryüzlü personeli ile kebap severlerin yeni buluşma noktası olacak Meridyen AVM’deki restoranları ile yeni bir İskender restoranını daha hizmete sokmanın mutluluğu yaşadıklarını” söyledi.

Mehmet Oğlu İskender tarafından 1867 yılında kurulan ve yıllardır sadece Bursa’ya değil tüm dünyaya adını tescil ettiren Kebapçı İskender, İskender İskenderoğlu ve Evlatları adıyla İstanbul’da Kadıköy ve Bağdat Caddesi, Bursa’da ise EndülüsPark AVM ve Podyumpark AVM’den sonra şimdi de en yeni restoranı ile Meridyen AVM’de hizmet vermeye başladı. İşletme sahibi İskenderoğlu ailesinin 4.Kuşak temsilcisi olan Sabit İskenderoğlu, geleneksel lezzetin sırrını genç ve dinamik yapısı ile birleştirdi.2001 yılında Bursa dışında İstanbul’da ilk şubelerini açtıklarını ifade eden Sabit İskenderoğlu, “En son Meridyen AVM’de yeni restoranımızı açtık ve hizmet etmeye başladık. Hem markamız hem de lezzetimiz sadece Bursa’nın değil Türkiye’nin sınırlarını aştı. Biz 4. Kuşak olarak, hedefimizi Avrupa ve ardından Uzak Doğu’ya işletme açmak olarak belirledik. Bu arada Türkiye’de de yeni açacağımız restoranlar ile hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi.Her işletmenin ayrı üretim noktaları olduğunu ve bunun da restoranlar arasında rekabeti getirdiğini belirten İskenderoğlu, “Yeni hizmete giren restoranlarının Bursa şehir merkezinde olması sebebiyle hem yerli hem de yabancı turistlere de hizmet vereceğini hatırlattı. Sabit İskenderoğlu yaklaşık 150 kişilik kapasitesi, deneyimli ve güleryüzlü personeli ile kebap severlerin yeni buluşma noktası olacak Meridyen AVM’deki restoranları ile yeni bir İskender merkezini hizmete sokmanın mutluluğu yaşadıklarını” söyledi.

Açılışa Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Remzi Topuk, Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Arif Tak, BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş, Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Erman Aytac ve çok sayıda misafir katıldı.

 
Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2017, 15:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER