İnteraktif Pazarlama Zirvesi Bursa'da iş dünyasıyla buluşacak

İnteraktif Pazarlama Zirvesi Bursa'da iş dünyasıyla buluşacak

Türkiye’nin en kapsamlı pazarlama etkinliği olan İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) Anadolu, 11. yılında “Yeni Nesil İşler ve Ürünler” temasıyla 28 Kasım Salı günü Bursa’da iş dünyasıyla buluşacak.

Marketing Türkiye Dergisi’ni de bünyesinde barındıran Marketing Management Institute tarafından düzenlenen Türkiye’nin en kapsamlı dijital pazarlama etkinliği olan İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) 2006 yılından bu yana düzenleniyor.

Pazarlama alanının tanınan isimlerini Bursa iş dünyasıyla buluşturacak olan etkinlik 28 Kasım Salı günü Hilton Otel’de sabah 09:00’da başlayacak. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik Marketing Türkiye’nin Akademetre Araştırma ve Stratejik Planlama şirketi ile birlikte Bursa’da gerçekleştirdiği araştırma sonuçlarına göre Kente Değer Katan Markalar ödül töreni ile son bulacak.İnteraktif Pazarlama Zirvesi’in bu yıl ki konuları “İçgörünün Önemi”, “Data Driven Pazarlama”, “Stratejik Çözüm Ortağı Olma Yolculuğu”, “Tüketiciye Ulaşmada Yeni Trendler, Değişen Tüketicinin Nabzını Hissetmek”, “Dijital Dönüşüm ile En Başarılı Satış Kanalları Oluşturma Fırsatları” ve “Lovemark Yaratmak” olarak belirlendi.

MMI Marketing Management Institute Türkiye Başkanı Günsel Özen, etkinliğe tüm Bursa iş dünyası ile pazarlama ve iletişim profesyonellerini davet ederek 28 Kasım’da Hilton’da buluşmak istediklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2017, 16:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER