İnegöl milli kalelerimizden biri!

İnegöl milli kalelerimizden biri!

Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı makamında ziyaret eden AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş, Nisan ayında yapılacak referandumun son 300 yılın en önemli anı olduğunu vurguladı. Ecertaş, sandıkta İnegöl’den beklentilerinin yüksek olduğunu da belirterek “İnegöl bizim yerli ve milli kalelerimizden biri” dedi.AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş, referandum sürecine start verilmesinin ardından ilk ilçe ziyaretini memleketi İnegöl’e gerçekleştirdi. Ecertaş, Cuma akşamı AK Parti İlçe Teşkilatının organize ettiği program için geldiği İnegöl’de, program öncesi Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı da makamında ziyaret etti.

Beraberindeki MKYK üyeleri ile birlikte Aktaş’ı ziyaret eden Ecertaş’a; AK Parti İlçe Başkanı Adem Demirel ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve AK Parti İnegöl Gençlik Kolları Başkanı Semih Şeherli ile yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti. İLK İLÇE ZİYARETİ İNEGÖL’E   Başkanlık makamında gerçekleşen ziyaret sırasında Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş’a İnegöl hakkında bilgiler verdi. Ecertaş’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti de belirten Aktaş, “AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanımız Melih Ecertaş ve MKYK üyelerimizi ağırlıyoruz. Referandum sürecinin ilk ilçe ziyaretini İnegöl’e gerçekleştirdiler. Parti organizasyonu ile yapılacak program öncesi bizleri de ziyaret ederek teveccüh gösterdiler.

 

Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi. KAPI KAPI DOLAŞACAĞIZ   AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş ise il ziyaretlerini tamamladıklarını anımsatarak “Şimdi ilçe ziyaretlerimize başlıyoruz. Referandum süresince ilçe ziyaretlerimiz olacak. Çünkü bu süreçte amacımız doğrudan kapı kapı dolaşmak. Bir sürü projemiz var, çalışma şeklimiz var. İlçe ziyaretlerinin ilkini de kendi ilçemize, memleketimize ayıralım istedik. MKYK üyelerimizle birlikte buradayız. Onlarla beraber olarak da ilk ilçe ziyaretimiz. Bundan sonra da herkes birkaç kişilik gruplarla kendi ziyaretlerini yapıyor olacak” diye konuştu.


 

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2017, 12:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER