İkiz askerler görenleri şaşırttı

BURSA'DAKİ ASKERİ BİRLİĞE BAYRAM ZİYARETİNE GİDENLER GÖZLERİNE İNANAMADI. İKİZLERİN AYNI BİRLİKTE ASKERLİK YAPMASI ŞAŞKINLIKLA KARŞILANDI. (HALİL ATAŞ/BURSA-İHA)

İkiz askerler görenleri şaşırttı
Bursa’daki askeri birliğe bayram ziyaretine gidenler gözlerine inanamadı. İkizlerin aynı birlikte askerlik yapması şaşkınlıkla karşılandı.
Bursa’nın İznik ilçesindeki jandarma birliğine bayramlaşmaya gidenler şaşkına döndü. Edirneli 96/1 tertip ikiz olan Ahmet ve Bulut Koç kardeşlerin aynı birlikte askerlik yaptığın görenler gözlerine inanamadı. İznik kaymakamı Ali Hamza Pehlivan, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ve ilçe protokolü, İznik Jandarma Komutanlığı’ndaki bayramlaşmada ikiz asker sürprizi ile karşılaşanlardandı. Aynı birlikte omuz omuza vatani görevlerini yerine getirdiklerini gören yöneticiler, Ahmet ve Bulut Koç’u tebrik etti. Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan, "Hain saldırılarda hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza ve güvenlik ekiplerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun. Gazilerimize de acil şifa diliyoruz" dedi.
Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2016, 17:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner14