Hedef 2023 derneğinden Aktaş'a ziyaret

Hedef 2023 derneğinden Aktaş'a ziyaret

Hedef 2023 Derneği Genel Başkanı Alp Gümüş, Başkan Yardımcısı Suat Bağrıyanık ile birlikte Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ziyaret etti.

Hedef 2023 Derneği Başkanı Alp Gümüş, İnegöl’e yaptığı ziyaretler kapsamında Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı da ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Gümüş’e Hedef 2023 Derneği Başkan Yardımcısı Suat Bağrıyanık’ta eşlik etti.

DERNEK FAALİYETLERİ İSTİŞARE EDİLDİ  Dernek projelerinin istişare edildiği ve ülke gündemine ilişkin konuların görüşüldüğü ziyaret hakkında konuşan Hedef 2023 Derneği Başkanı Alp Gümüş, derneklerinin adından da anlaşılacağı üzere Türkiye’nin 2023 hedefleri doğrultusunda hayata geçirildiğini ve bu hedef için hizmet ettiğini söyledi. Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ziyaret ederek hem faaliyetlerine ilişkin istişarelerde bulunmak istediklerini kaydeden Gümüş, kendilerini kabul ettiği için Başkan Aktaş’a teşekkür etti.

ÇOK DAHA GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE OLACAK

Belediye Başkanı Alinur Aktaş ise Alp Gümüş ve Suat Bağrıyanık’a hoş geldiniz diyerek başladığı konuşmasında 2023 hedefine dikkat çekerek, “Hedef 2023 Derneği devletimizin koyduğu bu hedef doğrultusunda önemli çalışmalara imza atıyorlar. 2023 hedefi Türkiye için gerçekten çok önemli ve kritik bir tarih. Büyük beklentilerin olduğu bir dönüm noktası. İnşallah 2023 yılında çok daha güçlü bir Türkiye olacak.

Dernek yöneticilerimiz de bugün bizleri ziyaret ederek nezaket gösterdiler. Ülkemiz ve şehrimizle ilgili konuların yanı sıra Hedef 2023 Derneği’nin projeleriyle ilgili de istişarelerde bulunduk. Ben tekrar kendilerine teşekkür ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. Ziyaret sonunda Hedef 2023 Dernek yöneticileri tarafından Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a Hedef 2023 tablosu hediye edildi. Haber Bülteni Hedef 2023 Derneği Başkanı Alp Gümüş, İnegöl’e yaptığı ziyaretler kapsamında Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı da ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Gümüş’e Hedef 2023 Derneği Başkan Yardımcısı Suat Bağrıyanık’ta eşlik etti.

DERNEK FAALİYETLERİ İSTİŞARE EDİLDİ

Dernek projelerinin istişare edildiği ve ülke gündemine ilişkin konuların görüşüldüğü ziyaret hakkında konuşan Hedef 2023 Derneği Başkanı Alp Gümüş, derneklerinin adından da anlaşılacağı üzere Türkiye’nin 2023 hedefleri doğrultusunda hayata geçirildiğini ve bu hedef için hizmet ettiğini söyledi. Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ziyaret ederek hem faaliyetlerine ilişkin istişarelerde bulunmak istediklerini kaydeden Gümüş, kendilerini kabul ettiği için Başkan Aktaş’a teşekkür etti.

 

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2017, 12:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER