Evlenmek isteyenler bu fuarı kaçırmayın!

Düğün sektörünün kalbi 12 Ocak'ta Bursa'da atacak. Deluxe Bursa'da gerçekleşecek 'My Wedding Bursa' etkinliği ile o mutlu ana dair tüm detaylar çiftlerle buluşacak.

Evlenmek isteyenler bu fuarı kaçırmayın!

Deluxe Bursa'da, 12 Ocak Pazar günü düzenlenecek olan 'My Wedding Bursa' düğün organizasyonlarındaki en son trendleri öğrenmek isteyen çifleri bekliyor. 

Hayalleri süsleyen bir düğünün vazgeçilmezleri olan gelinlikten damatlığa, kına gecesinden saç ve makyaj tasarımına kadar aklınıza gelen ne varsa, 'My Wedding Bursa' etkinliğinde bulabilirsiniz. Bütün yeni trendleri katılımcıların ayağına getirecek olan bu kapsamlı organizasyon, birbirinden önemli katılımcı firmayı Bursalı çiftlerin ayağına getiriyor. 'My Wedding Bursa' rüya gibi bir düğün planlarken bir yandan da keyifli vakit geçirmek isteyen çiftlere eşsiz fırsatlar sunuyor.

'My Wedding Bursa' organizasyonuna katılan çiftlere etkinliğe özel olarak farklı sürprizler ve cazip indirim avantajları sunuluyor. Organizasyona katılan herkese katılımcı firmalardan indirim sağlayacak olan 'My Wedding Bursa' organizasyon esnasında yapacağı çekilişlerle katılımcılara birbirinden özel indirim ve fırsatlar sunacak. Söyleşilerin ve çeşitli uygulamalarında olacağı etkinlik katılımcı çiftlere evlilik hazırlıkları sırasında eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayacak.

'My Wedding Bursa' birbirini seven çiftlerin ömür boyu bir arada olma yolunda atacakları adımlara destek olmak adına düzenlenen ve düğün organizasyonlarına dair her detayın düşünüldüğü etkinliğe katılım ise ücretsiz olacak. 

Unutulmaz aşk hikâyelerini eşsiz bir düğünle taçlandırmak isteyen çiftler, fuar kapsamında sunulan zengin bir programla hayallerindeki düğün konusunda kafalarında oluşan tüm soru işaretlerine yanıt bulabilecekler. 12 Ocak 2020 Pazar günü gerçekleşecek etkinlik 2020 trendlerini içeren Saç & Makyaj Show, Kına Show ve çeşitli söyleşiler ile devam edecek. Alanında uzman saç, makyaj ve moda profesyonellerin gerçekleştireceği show’lar düğün organizasyonlarında şıklık ve zarafetin sırlarını katılımcılarla paylaşacak. Etkinlikle ilgili daha fazla bilgi için "myweddingbursa" instagram sayfasını takip edebilirsiniz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER