Doğaseverler Katırlı dağlarını keşfetti

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE TURİZM DAİRE BAŞKANLIĞI İLE DAĞCILIK FEDERASYONU BURSA İL TEMSİLCİLİĞİ İŞBİRLİĞİNDE DÜZENLENEN BARAKFAKİH YÜRÜYÜŞÜ DOĞASEVERLERİ TEKRAR BİR ARAYA GETİRDİ. (İHA/BURSA-İHA)

Doğaseverler Katırlı dağlarını keşfetti

Bursa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Daire Başkanlığı ile Dağcılık Federasyonu Bursa İl Temsilciliği işbirliğiyle düzenlenen Barakfakih yürüyüşü doğaseverleri bir araya getirdi.

Tayyare Kültür Merkezi önünden hareket eden yürüyüşçüler Barakfakih’te Büyükşehir Belediyesi tarafından restore edilen köy konağına geldi. Konağı gezen doğaseverler, buradan Narlıdere köyüne hareket edip, köy girişindeki patikadan yürüyüşe başlayarak Katırlı dağlarını keşfetme imkanı buldu. Yürüyüşün sonunda Barakfakih köy konağına gelindi. Burada bir müddet dinlendikten sonra araçlar ile Tayyare Kültür Merkezine dönen doğaseverler, yürüyüş için belediyeye teşekkür etti.

[caption id="attachment_30258" align="alignnone" width="2000"] BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE TURİZM DAİRE BAŞKANLIĞI İLE DAĞCILIK FEDERASYONU BURSA İL TEMSİLCİLİĞİ İŞBİRLİĞİNDE DÜZENLENEN BARAKFAKİH YÜRÜYÜŞÜ DOĞASEVERLERİ TEKRAR BİR ARAYA GETİRDİ. (İHA/BURSA-İHA)[/caption]

 

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2017, 14:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER