Corolla 50. yaşını Toyota Plaza Çavdarlı'da kutladı

Corolla 50. yaşını Toyota Plaza Çavdarlı'da kutladı

Corolla’nın 50’nci yılı dolayısıyla üretilen “Premium 50. Yıl” versiyonunu yakından tanımak ve test etmek isteyenler geçtiğimiz hafta sonu Bursa Toyota Plaza Çavdarlı’da buluştu.

Toyota dostlarının kullanmaktan keyif aldıkları yegane model olan Corolla50. yıla özel olarak üretilen “ Premium” versiyonu ile de daha çok uzun yıllar yaşamaya devam edecek.Bu çok özel versiyon için Bursa Toyota Plaza Çavdarlı’da düzenlenen “Toyota Corolla 50. Yıl Şenliği ve Test Sürüş Günleri” organizasyonuna katılan Toyota severler hem keyifli bir hafta sonu geçirdi hem de bu mükemmel otomobili test etme fırsatı buldu.

Görsel değişiklikler ve 50. Yıl logosu ile üretilecek Corolla’nın bu yeni donanımı, aynı zamanda opsiyonel olarak 50. Yıla özel 17 inçlik alüminyum alaşımlı jantlarla da tercih edilebilecek.Bursa Toyota Plaza Çavdarlı Satış Müdürü Yeliz Akın; “Çok daha güvenli ve daha rahat bir sürüş için geliştirilmiş aktif güvenlik sistemlerinden oluşan Toyota Safety Sense, 50. Yıla özel olarak üretilen Corolla’nın benzinli versiyonunda standart olarak sunuluyor. Ön çarpışma önleyici Sistem, Şerit Takip Sistemi ve Otomatik Yanan Uzun Farlar Toyota Safety Sense’in en önemli özellikleri arasında bulunuyor. Corolla2nın “Premium 50. Yıl” versiyonunda ayrıca Akıllı Bagaj Açma özelliği de sunulacak. Hafta sonu Plazamızda gerçekleşen etkinlikte Toyota dostlarının ilgisi ve memnuniyeti bizleri çok mutlu etti. Toyota Plaza Çavdarlı ailesi olarak müşterilerimizin satış ve satış sonrası memnuniyeti bizlerin önceliğidir. Corolla ile nice yıllara...”şeklinde açıklamada bulundu.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2017, 15:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER