CLK Uludağ Elektrik'ten Bandırma protokolüne nezaket ziyareti!

SAMSUNG CSC

CLK Uludağ Elektrik'ten Bandırma protokolüne nezaket ziyareti!

CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar ile Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, hizmet verdikleri bölgeler arasında yer alan Bandırma’da Kaymakam Günhan Yazar ve Belediye Başkanı Dursun Mirza ile bir araya geldi. Aytac’a ziyaretlerinde CLK Uludağ Elektrik Bandırma Bölge Yönetmeni Mahmut Akgöğ, CLK Uludağ Elektrik Satış ve Pazarlama Direktörü Alp Arı, Satış Yönetmelerinden Ceyhun Ayabakan ve CLK Uludağ Elektrik Kurumsal İletişim Uzmanı Bahar Erkan da eşlik etti. Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar’ı makamında ziyaret eden CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Aytac, ayrıca Belediye Başkanı Dursun Mirza ile de bir araya geldi. Ziyaretlerde yaptığı konuşmada Aytac, “Hayatı Aydınlatıyoruz” sloganıyla yola çıktıklarını Bursa, Çanakkale, Yalova, Balıkesir’in yanı sıra Bandırma Bölge Yönetmeliği’ne bağlı Gönen, Erdek, Manyas, Avşa, Marmara Adalar’a da hizmet verdiklerini söyledi. 

Bandırma Bölge Yönetmenliği’nin, Müşteri İşlem Merkezleri (MİM) ve yeni yıl ile birlikte hizmete giren Yetkili İşlem Merkezleri(YİM) ile abonelik, tahsilat, indirimli elektrik satışı, avantajlı tarifelerden yararlanma gibi birçok hizmeti gerçekleştirdiğini ifade eden Aytac, “Geçtiğimiz yıl Bandırma Bölge Yönetmenliğimizi ve MİM’lerimizi yeniledik. Böylece müşterilerimize daha rahat ve konforlu ortamlarda hizmet sunuyoruz. 2017 ile birlikte yeni Yetkili İşlem Merkezimizle(YİM) de faaliyetlerimizi sürdürmeye başladık.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2017, 13:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER