CarrefourSA Bursa AVM’de safari macerası başlıyor!

Cefic tarafından yönetilen CarrefourSA Bursa AVM, yoğun geçen bir dönemden sonra miniklere macera dolu Safari Turu sunuyor.19-27 Ocak tarihlerinde saat 12.00-19.00 arasında düzenlenecek etkinlikte minikler, hem eğlenecek hem de öğrenecek.

CarrefourSA Bursa AVM’de safari macerası başlıyor!

CarrefourSA Bursa AVM’de Sömestır tatili kapsamında gerçekleşecek “Safari Macerası” etkinliğinde çocuklar, özel safari kıyafetlerini giyerek etkinliğe özel film izleyecekler. Film sonrasında çocuklar, kendilerini bekleyen safari aracına binerek ellerinde ki dürbünler eşliğinde animatronik safari hayvanlarını incelerken bu hayvanlarla ilgili bilgilendirilecekler. Maceracı minikler, etkinlik sonrasında sertifika alarak, bu özel deneyimi ölümsüzleştirecekler. Sergi dışında ayrı bir alan kurulan magnetik puzzle duvarı ve boyama masalarında da çocuklar, günü keyifle bitirecekler. Ayrıca alışveriş merkezine 18 Ocak Cuma günü karnesini getiren çocuklara karne hediyesi danışmadan 20 TL lik Joi Kids oyun kartı verilecek.

Çocuklarına hem eğitici hem de eğlenceli karne hediyesi arayışında olan ebeveynleri çocuklarıyla birlikte Carrefursa Bursa AVM’ye bekliyoruz!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER