CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi'nde 'Bahar Festivali' başlıyor!

CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi'nde 'Bahar Festivali' başlıyor!

Cefic tarafından yönetilen CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi’nde “Bahar Festivali” başlıyor. Mart ayı boyunca düzenlenen etkinliklerle CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezini ziyaret edenler, el becerilerini geliştirerek sosyalleşecek, spor yapacak ve doyasıya eğlenmenin keyfine varacak.

Bursalılar için konforlu ve keyifli alışveriş fırsatı sunan CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi bahar aylarının yaklaşmasıyla birlikte düzenleyeceği birbirinden farklı etkinliklerle misafirlerini ağırlayacak. Her Cumartesi-Pazar 14.00-19.00 saatleri arasında düzenlenen “Saksıya Çiçek ekme atölyesi, Çiçek buketi yapım atölyesi, Çiçekli taç yapım atölyesi” ile çocuklar el becerilerini geliştirip, sosyalleşirken aynı zamanda doğayla buluşarak yaşam boyu ihtiyaç duyacakları yetenekleri geliştirme fırsatı yakalayacaklar. Bu atölye çalışması ile birlikte çocukların doğada dayanışma ve işbirliği yapma becerilerinin geliştirmesi hedefleniyor.

Bahar Festivali kapsamında 18 Mart Cumartesi günü saat 15.00 te Mac Fit eğitmenlerinin vereceği Cyling dersi ile CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi ziyaretçileri spor yaparken aynı zamanda bahar aylarına sağlıklı bir adım atmış olacak. Gençlik Spor İl Müdürlüğü ile birlikte düzenlenen tarihi yüzyıllar öncesine dayanan; incelik, sabır ve zarafet içeren Ebru Sanatı Workshop’u 22 Mart Çarşamba günü saat 11.00’de CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezinde sanatseverleri bekliyor. Ebru sanatının da tanıtılacağı etkinliğe katılanlar keyifli bir deneyim yaşayacak.CEFIC Hakkında:

CEFIC, 1986 yılından beri Avrupa’da, 1994 yılından itibaren de Türkiye’de faaliyet gösteren bir danışmanlık şirketidir.

CEFIC, uluslararası çapta sahip olduğu uzmanlık, bilgi birikimi ve de ürettiği özel çözümlerle gerek yatırımcılara, geliştirmecilere, gerekse de kiracılara büyüme ve faaliyetlerine değer katma açısından en verimli sonuçlara ulaşabilmeleri için destek vermektedir.

85 kişilik profesyonel ekibiyle CEFIC, yaklaşık 500.000 metrekare brüt bina alanına (GBA) denk gelen, alışveriş merkezleri ve ticari gayrimenkul projelerinin yönetimini sağlamaktadır.

CEFIC müşterilerine yatırım, geliştirme, kiralama, tasarım, varlık ve tesis yönetimi alanlarında verdiği hizmetlerin yanı sıra, alışveriş merkezleri ve ticari gayrimenkul projeleri için pazarlama ve tanıtım konusunda da destek sunmaktadır.

CEFIC, alışveriş merkezi yönetimi ve kiralama alanında başarısını kanıtlamış bir şirket olmakla beraber, performansıyla daha da iyiye, mükemmele ulaşma yolundaki çalışmalarını sürdürmektedir.

CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi Hakkında:

Türkiye’nin alışveriş merkezi kiralama ve yönetimi alanında lider şirketi CEFIC tarafından yönetilen, 100.000 metrekare arsa alanı üzerine kurulu CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi, 60.000 metrekare kiralanabilir alanda 146 seçkin mağaza ile ziyaretçilerine hizmet vermektedir.

CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi; içlerinde CarrefourSA Hipermarketin yanı sıra TeknoSA Extra, Yataş, Flo, Koton, LC Waikiki, Koçtaş, Defacto, Bimeks ve MACFit gibi birçok ulusal ve uluslararası markanın yer aldığı güçlü mağaza karması ile Bursalılar için konforlu ve keyifli alışverişin başlıca adresidir.

2011 yılında yenilenen yüzüyle Bursalılara hizmet vermeye devam eden CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi, 1.900 metrekarelik bowling salonu, 1.500 koltuk kapasiteli 6 salonlu sineması, yeni, modern ve çeşitlilik bakımından son derece zengin yeme içme alanlarıyla Bursa’da yalnız alışverişin değil, aynı zamanda eğlencenin de merkezi konumunda. 2014 yılında toplamda 5.000 metrekare ilave kiralanabilir alanın yaratıldığı yenileme çalışmaları sonucunda; Toyzz Shop, Linens, Korkmaz, Funny Day gibi seçkin mağazaları bünyesine katan CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi’nin bu yeni geliştirilen alanda ziyaretçilerine en büyük sürprizi ise 1.970 metrekarede hizmet veren MACFit Spor Kul übü oldu.Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2017, 17:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER