Bursalı yetenekleri ağırladı

İNEGÖL BELEDİYE BAŞKANI ALİNUR AKTAŞ, “YETENEK SİZSİNİZ” YARIŞMASINDA FİNALE KADAR YÜKSELEN KAFKAS FOLKLOR VE KÜLTÜR DERNEĞİ EKİBİNİ YEMEKTE AĞIRLADI. (İHA/BURSA-İHA)

Bursalı  yetenekleri  ağırladı

İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Yetenek Sizsiniz” yarışmasında finale kadar yükselen Kafkas Folklor ve Kültür Derneği ekibini yemekte ağırladı.
Kafkas dansları ekibi, finalde şampiyonluğu elinden kaçırsa da, gönüllerin şampiyonu olarak İnegöl’e döndü.
Belediye Başkanı Alinur Aktaş, elde edilen bu başarının ardından ekibe Royal Otel’de yemek verdi. Yarışmanın finalini evde ailesi ile birlikte izlediğini kaydeden Alinur Aktaş, “Büyük bir heyecan yaşadık. Siz bana göre hem camianıza, hem de yaşadığınız şehre çok büyük bir iyilik yaptınız. Sizin o gayretiniz şehrimizin reklamının yapılmasına vesile oldu” dedi.
Aktaş, Kafkas camiasının iddialı bir olduğuna dikkat çekerek, “Finale kadar gittiler, iddialarını ortaya koydular. Bu tecrübe sizin için de tatlı bir hatıra olarak kalacak. Daha çok yarışlara gireceksiniz, sınavlara gireceksiniz, üniversiteler, memurluklar, hayatın başka başka imtihanları var. Önemli olan buralarda tecrübe edinmek ve bunu devam ettirebilmek” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2016, 12:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER