Bursa Teleferik bayrama hazır

URSA'NIN EN GÜZEL KÜLTÜREL SİMGELERİNDEN BURSA TELEFERİK, SENELİK BAKIMLARININ TAMAMLANMASININ ARDINDAN BAYRAM ZİYARETÇİLERİ İÇİN HAZIRLANDI. (BURAK TÜRKER/BURSA-İHA)

Bursa Teleferik bayrama hazır

Bursa’nın en güzel kültürel simgelerinden Bursa Teleferik, senelik bakımlarının tamamlanmasının ardından bayram ziyaretçileri için hazırlandı. Bursa Teleferik, 5 Temmuz Salı gününden itibaren yaz uygulamasına geçerek 08.00-22.00 arası hizmet verecek.
Bayramların son yıllarda sıcak havalara denk gelmesiyle Uludağ, bayram neşesini serin ve ferah havalarda yaşamak isteyenlerin alternatif mekanı oldu. Yenilenen ve modern yüzüyle konforlu bir ulaşım sağlayan Bursa Teleferik, kalabalık ailelerin de rahatça kullanabilecekleri keyifli bir ulaşım aracı oldu. Normalin 4-5 derece altında seyreden Uludağ ikliminde bayramlaşmak ve tatilin tadını çıkarmak isteyen Bursalılar, teleferik ile 22 dakikada zirveye kadar çıkabiliyor.
Bursa Teleferik, yoğun talep nedeniyle bakımlarını başarılı bir şekilde tamamladı. Bursa Teleferik A.Ş yönetimindeki teleferik, modern bir görünüme kavuştu. 8 kişilik kabinlerde oturarak yolculuk imkanı sağlayan yeni teleferik, kayak takımı veya bisiklet gibi eşyaları da taşımaya uygun. Yeni tamamlanan Kurbağa Kaya İstasyonunda yer alan market, kafe ve restoran gibi hizmetlerle zirveye ayrı bir keyif katıyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2016, 10:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner14