Bursa PERDER'de Haşim Kılıç güven tazeledi

Bursa PERDER'de Haşim Kılıç güven tazeledi
Organize gıda perakendesi sektöründe Bursa’nın önde gelen market zincirlerini ve gıda işletmelerini bünyesinde bulunduran Bursa PERDER (Perakendeciler Derneği) geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği olağanüstü genel kurul ile yeni yönetimini belirlerken tüzük değişikliği ile iki yıl olan görev süresini de 3 yıla çıkardı.

BUTTİM’de gerçekleşen Olağanüstü Genel Kurul ile Bursa PERDER’in 3 yıl boyunca görev yapacak yeni yönetimi belirlendi. Mevcut başkan Haşim Kılıç görevine devam ederken Başkan Yardımcılığına Özer Düşünüklü, Genel Sekreterliğe Süleyman Ekincioğlu ve Saymanlığa Muhammed Okur getirildi. Yönetim Kurulu üyeliklerine ise Ferit Alparslan, Burhan Yıldırım ve Ahmet Calayır seçildi.

Olağanüstü Kongrede tüzük değişikliğine de gidildi. Tüzüğün 7.Maddesinde yer alan 2 yılda bir Şubat ayında olan Genel Kurul süresi 3 yıla çıkarıldı.

Gerçekleşen genel kurulun ardından söz alan yeni başkan Haşim Kılıç, genel kurul üyelerine gösterdikleri teveccüh için teşekkür ederek, “Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımla sorumluluğumuzun bilincinde olarak çalışmaya devam edeceğiz. Bursa için hem ürettiği katma değer hem de sağladığı istihdam ile son derece önemli olan sektörümüzün sorunlarına çözüm bulmak, üyelerimizin dünya standartlarında olabilmesi için vizyon çizmek ve binlerce çalışanımızın eğitimlerinin sağlanması gibi konularda hizmet üretmeye, hizmet çıtasını yükseltmeye devam edeceğiz” dedi.

 
Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2016, 18:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER