Bursa'da soğanlı kent projesinde sona gelindi!

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJELERİNDEN OLAN SOĞANLI KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ’NDE SONA GELİNDİ. OSMANGAZİ BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA DÜNDAR, İLK ETAPTAKİ DAİRELERİN BU AY İÇERİSİNDE VATANDAŞLARA TESLİM EDİLECEĞİNİ MÜJDELEDİ. (İHA/BURSA-İHA)

Bursa'da soğanlı kent projesinde sona gelindi!

Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm projelerinden olan Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi’nde sona gelindi. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, ilk etaptaki dairelerin bu ay içerisinde vatandaşlara teslim edileceğini müjdeledi.


Başkan yardımcılarıyla birlikte Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi’nde yapımı tamamlanan daireleri gezen Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, bu bölgenin Bursa’nın yeni cazibe merkezi olacağını söyledi. Türkiye’ye örnek olan projede artık son aşamaya gelindiğini belirten Başkan Dündar, “Soğanlı’da 1. Etapta bulunan dairelerin bu ay içerisinde teslimleri yapılacak.

Daireler temizlenerek kullanıma hazır hale getiriliyor. Siteler içindeki çevre düzenlemeleri yapılıyor. Biz de bu arada riskli bölgede görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Riskli bölgede 240 parsel var. Bugüne kadar 85 parselle anlaşma sağlandı. Görüşmelerimiz, çalışmalarımız devam ediyor. Riskli bölgede anlaşmalar sağlanarak bu bölgede de çalışmalara başlamayı planlıyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2017, 10:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER