Bursa'da hastanede silahlı dehşet!

BURSA'DA BİR HASTANENİN DOĞUM KLİNİĞİNDE TARTIŞTIĞI KİŞİ TARAFINDAN SİLAHLA VURULAN BAYAN HASTANE PERSONELİ AĞIR YARALANDI. OLAYDAN SONRA ZANLI GÖZALTINA ALINIRKEN SIRTINDAN VE BACAĞINDAN VURULAN KADIN PERSONEL AMELİYATA ALINDI. (AHMET FARUK ÇABUK - SAMET DOĞRU/BURSA-İHA)

Bursa'da hastanede silahlı dehşet!

Bursa'da bir hastanenin doğum kliniğinde tartıştığı kişi tarafından silahla vurulan bayan hastane personeli ağır yaralandı. Olaydan sonra zanlı gözaltına alınırken sırtından ve bacağından vurulan kadın personel ameliyata alındı.

Silahlı saldırı olayı hastanenin güvenlik kemaraları tarafından saniye saniye görüntülendi.  Edinilen bilgiye göre olay Nilüfer İlçesi İhsaniye Mahallesindeki FETÖ soruşturması kapsamında sağlık bakanlığına devredilen Eski Rentıp şimdiki adıyla Yüksek İhtisas Araştırma Hastanesi'nin Kadin Hastalıklari Ve Doğum Kliniği'nde meydana geldi.

İddiaya göre tıbbi sekreter olarak görev yapan Arzu.Ö.(45) görevi sırasında yanına gelen eski arkadaşı olduğu iddia edilen Emekli polis Orhan B.(40) ile bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Belindeki silahı çeken Orhan B. hastaların gözü önünde bayan görevliye 2 el ateş etti.Görüntülere göre uzun bir pardesü ile hastaneye girdiği görülen zanlı Orhan B. kalabalıktan faydalanıp XRayy cihazının yanından içeriye girip Arzu Ö.'nün görev yaptığı masanın önüne geliyor. Silahını belinden çeken zanlı talihsiz bayanın önce sırtına ardından da bacağına 2 el ateş ediyor.Olayın ardından Arzu Ö.'nün çalışma arkadaşları gözyaşlarına boğulurken olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Sağ bacağından ve sırtından yaralanıp ameliyata alınan Arzu Ö.'nün hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenilirken polis tarafından gözaltına alınan emekli polis olduğu iddia edilen zanlı Orhan B.'nin ise verdiği ilk ifadesinde Arzu Ö. ile arkadaş olduklarını aralarındaki promlemlerden dolayı müştekiye ateş ettiğini söylediği öğrenildi.


 

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2017, 11:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER