Bursa'da bu konsere giriş mamayla

NİLÜFER BELEDİYESİ, SOKAK HAYVANLARININ YARARINA DÜZENLENEN PARTİDE GİRİŞLER PARA İLE DEĞİL, KEDİ VE KÖPEK MAMASIYLA GERÇEKLEŞECEK. (ABDULLAH ÇİBİR/BURSA-İHA)

Bursa'da bu konsere giriş mamayla

Nilüfer Belediyesi'nin sokak hayvanları yararına düzenleyeceği partiye girişler para ile değil, kedi ve köpek mamasıyla olacak.
Nilüfer Belediyesi, Kent Konseyi Hayvan Hakları Grubu, Belediye Veteriner İşleri Müdürlüğü'nün organize ettiği konsere katılanlar hem eğlenecek, hem de sokak hayvanlarına katkıda bulunacak. Her partiye girişlerde bilet sorulurken, bu partiye girebilmek için yanınızda kedi veya köpek maması getirmeniz gerekecek. Mama temin edemeyenler için konser girişleri kedi, köpek maması bağışıyla olacak ve kapıda mama satışı yapılacak. Basın Kültür Sarayı’nın 3. katında gerçekleştirilecek konserde Walrus, Kapak ve 5. Bölge grupları sahne alacak.
Nilüfer Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, 26 Şubat Cuma günü saat 20.00’de yapılacak konsere sivil toplum örgütleri, eğitim kurumları ve tüm hayvanseverleri destek vermeye çağırdı.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2016, 11:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER