Bursa'da bir anlık ihmalin faturası ağır oldu

Bursa'da bir anlık ihmalin faturası ağır oldu
Bursa'da bir firmanın toptan gıda satış temsilciliğini yapan bir kişi, sipariş almak için indiği aracının kapılarını açık unutunca cep telefonundan oldu. Hırsızlık anı güvenlik kamerasına yakalandı.

Olay merkez Yıldırım İlçesinde bulunan Oto Sanayi Sitesi'nde meydana geldi. Bir firmada plasiyer olarak çalışan Özkan Kamış, market siparişlerini bırakmak için indiği aracının kapılarını açık bıraktı. Kamış, marketteki işlerini bitirdikten sonra araca döndüğünde ise telefonu bulamadı. Hemen emniyet güçlerine haber veren Kamış, güvenlik kamerasına bakınca büyük şok yaşadı.

Görüntülerde kapının açık olduğunu gören hırsız, aracın içindeki 1600 lira değerindeki telefonu alıp koşuyor. Gözden kaybolan hırsızın yakalanması için polis ekipleri soruşturma başlattı.

Her şeyin 9 dakika içinde olduğunu belirten Kamış,"İşimiz hız ve acele gerektiren bir iş olduğu için kapıları açık unutmuşum. Telefonun maddi değerini de çok önemli değil ama içinde çocuğumun uzun zamandan beri çektiğimiz fotoğrafları ve anılarımız var. Onların gitmesine daha çok üzüldüm" dedi.
Olayla ilgili tahkikat devam ediyor
Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2018, 11:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER