Başkan Türkyılmaz, Mudanyalıların evlerine konuk oluyor

Sosyal belediyecilik alanında örnek çalışmalara imza atan Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, ilçede açılmadık kapı, sıkılmadık el bırakmıyor. Her gün mahalle mahalle, sokak sokak gezerek Mudanyalılarla bir araya gelmeyi sürdüren Türkyılmaz, Burgaz mahalle sakinlerinin evlerine konuk oldu. 

Başkan Türkyılmaz, Mudanyalıların evlerine konuk oluyor

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “Benim vizyon projem insanlık” diyerek başlattığı uygulamalarla Mudanyalıların her an yanında olmayı sürdürüyor. Mudanyalıların sorunlarını, şikayet ve önerilerini en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmak amacıyla ilçe sakinlerini ziyaret eden Başkan Türkyılmaz, eşi Gülbahar Türkyılmaz ile birlikte Mudanyalıların misafiri oluyor.

Hizmetlerin daha sağlıklı gerçekleştirilmesi amacıyla Mudanyalılarla bir araya geldiğini dile getiren Başkan Türkyılmaz,  “Göreve geldiğim 2014 yılından bu yana projelerimizi Mudanyalılara rağmen değil, Mudanyalılarla birlikte yaptık.

Sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini verdik. Bu alanda ödüller aldık. Zeytindalı projemiz, Uğur Böceği projemiz, kimsesizlerin kimsesi oldu. Göreve geldiğimizde yalnızca kapımızı kaldırmadık, gönül kapılarımızı da Mudanyalılara açtık. Çünkü biz birlikte Mudanya’yız. Bana oy versin, vermesin herkesin başkanı oldum. Her bir Mudanyalı hemşehrimin ağabeyi, kardeşi, oğlu oldum. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sizlerin her zaman yanında olacağım” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER