Başkan Edebali vatadanşlarla el ele

YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL HAKKI EDEBALİ DE SAHA EKİBİYLE BİRLİKTE EVLERE KONUK OLARAK YÜRÜTÜLEN PROJELER HAKKINDA BİLGİ VERİYOR. (İHA/BURSA-İHA)

Başkan Edebali vatadanşlarla el ele

Yıldırım Belediyesi Saha Araştırma Ekibi, vatandaşları tek tek ziyaret ederek sıkıntılarına anında çözüm üretiyor.
Yıldırımlıları ziyaret ederek taleplerini yerinde dinleyen Yıldırım Belediyesi Saha Araştırma Ekibi, hizmete başladığı 1 Aralık 2015 tarihinden 15 Mart 2016’ya kadar 6 bin 112 haneyi ziyaret etti. İlk etapta mahallelerde ön araştırma yaparak başlanan çalışmaların ardından vatandaşların evlerine konuk olan ekipler, Yıldırım Belediyesi’nin yaptığı tüm hizmetlerin yer aldığı mülakat formunu ilçe sakinlerinin bilgisine sunuyor. Vatandaşların talepleri doğrultusunda tespit edilen sıkıntılar üç aşamalı olarak çözüme kavuşturuluyor. Mobil ekipler aracılığıyla anında müdahale edilen sorunlar anında gideriliyor. Orta vadeli çalışma gerektiren meseleler ise ilgili birimlere rapor edilerek 3 gün içerisinde çözülüyor. Daha uzun vadeli çalışma gerektiren talepler ise ilgili müdürlüklere aktarılarak takibi sağlanıyor.

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali de saha ekibiyle birlikte evlere konuk olarak yürütülen projeler hakkında bilgi veriyor. Edebali, “Göreve geldiğimiz günden bu yana yönetimde ortak akla ve hemşerilerimizin Yıldırım’ın idaresinde söz sahibi olmasına azami hassasiyet gösteriyoruz. ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ şiarıyla merkezine insanı koyan projeler üretirken, saha ekibimizle birlikte Yıldırım’ı geleceğe hazırlamaya devam ediyoruz. Yıldırım’da çalınmadık kapı, sıkılmadık el ve görüşülmedik tek bir kişi bile kalmayacak” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2016, 13:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER