Balkan Panayırı'nda plaj voleybolu heyecanı

NİLÜFER BELEDİYESİ VE TÜRKİYE VOLEYBOL FEDERASYONU (TVF) İŞ BİRLİĞİYLE DÜZENLENEN 2017 BALKAN PLAJ VOLEYBOL ŞAMPİYONASI, BU YIL DA NEFES KESEN ANLARA SAHNE OLUYOR. (ZAFER PEKER/BURSA-İHA)

Balkan Panayırı'nda plaj voleybolu heyecanı

Nilüfer Belediyesi ve Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) iş birliğiyle düzenlenen 2017 Balkan Plaj Voleybol Şampiyonası, bu yıl da nefes kesen anlara sahne oluyor.
Nilüfer’in Balkan Mahallesi’nde oluşturulan plaj voleybolu tesislerinde gerçekleşen şampiyonada 8 ülkeden toplam 26 takım mücadele ediyor. Nilüfer Belediyesi’nin Balkan Mahallesi’nde bu yıl 30 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında düzenleyeceği ‘Balkan Panayırı’ ile koordineli düzenlenen şampiyonada, panayıra katılanlar da büyük heyecana ortak olacak.
29 Eylül tarihinde başlayıp, 1 Ekim tarihine kadar devam edecek şampiyonanın ilk gününde, ana tablo maçları yapıldı. Türkiye, Bulgaristan, Romanya, Yunanistan, Kosova, Sırbistan’ın yanı sıra Danimarka ve Çek Cumhuriyeti’nden 12 kadın, 14 erkek takımın mücadele ettiği şampiyonada, 30 Eylül Cumartesi günü çeyrek final heyecanı yaşanacak.

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2017, 16:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER