Bakanlardan Bursa'ya övgü

Bakanlardan Bursa'ya övgü

Bakanlar Naci Ağbal ve Mehmet Müezzinoğlu, Bursa iş dünyasına teşekkür etti.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO), 43. kez düzenlediği ‘Ortak Akıl ve İstişare Toplantısı’na katılan Maliye Bakanı Naci Ağbal ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bursa iş dünyasına, gazete ilanıyla teşekkür etti.

Bakanlar Ağbal ile Müezzinoğlu imzasını taşıyan ve Bursa’da yayın yapan gazetelere verilen ilanda şu ifadelere yer verildi;

“Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İbrahim Burkay ve Meclis Başkanı Sayın Remzi Topuk’un şahsında alın terini akıl teriyle yücelten iş adamlarımıza, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Sayın Arif Tak nezdinde kıymetli esnaf ve sanatkârlarımıza, emeğiyle Bursa’yı geleceğe taşıyan işçi kardeşlerimize ve ‘Bursa büyürse Türkiye büyür!’ inancını özveriyle yaşatan Ulu Şehir Bursa’nın aziz halkına ve tüm değerlerine sonsuz şükranlarımızı sunarız."

Maliye Bakanı Naci Ağbal ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Türk ekonomisindeki son dönem gelişmelerini Bursalı iş adamlarıyla paylaşmıştı.

BTSO da Bakanlar Ağbal ve Müezzinoğlu’na Bursa iş dünyasının tespit, görüş ve önerilerini içeren kapsamlı raporlar iletmişti. 

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2017, 17:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER