Ali Ağaoğlu babasının vasiyetini yerine getirdi

KIŞ TURİZMİNİN GÖZDE MEKANLARINDAN ULUDAĞ’DAKİ AĞAOĞLU MY MOUNTAİN OTEL’DE GELENEKSEL BASIN BULUŞMASINDA MİSAFİRLERİNE KENDİ ELLERİYLE YEMEK İKRAM EDEN ALİ AĞAOĞLU, BABASININ KENDİSİNE VERDİĞİ ÖĞÜDÜ YERİNE GETİRMEKTEN DUYDUĞU MEMNUNİYETİ DİLE GETİRDİ. (ABDULLAH ÇİBİR/BURSA-İHA)

Ali Ağaoğlu babasının vasiyetini yerine getirdi

Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu, kış turizmi sezonunun kapanışını Uludağ'da mangal başında dostlarıyla kutladı. 2 yıl önce ölen babasının vasiyetini yerine getirdiğini anlatan Ali Ağaoğlu, "Babam, paylaştıkça azalmaz derdi. Onun için buraya gelen herkes benim şeref konuğum. Kendi ellerimle onları beslemek benim için onur" dedi.

Kış turizminin gözde mekanlarından Uludağ’daki Ağaoğlu My Mountain Otel’de geleneksel basın buluşmasında misafirlerini kendi elleriyle doyuran Ali Ağaoğlu, mangalın başına geçti. Et ve köfte pişiren Ağaoğlu, kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını da kırmadı. Eline aldığı maşa ile mangal başına geçen Ağaoğlu, kendi elleriyle misafirlerine yemeklerden ikram etti. Ağaoğlu, 2 sene önce kalp krizi sonucu kaybettiği babası Miktat Ağaoğlu’nun kendisine verdiği öğüdü yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi. Ağaoğlu, “Babam bana oğlum, paylaştıkça azalmaz, çoğalır derdi. Onun için buraya gelen herkes benim şeref konuğum. Kendi ellerimle onları beslemek benim için bir onurdur” diye konuştu.

Bursa'nın Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olduğunu ifade eden Ağaoğlu, “Uludağ en önemli turizm merkezlerimizden biridir. Bu sene kar eksikliği sebebiyle biraz şanssızlık yaşadık. Ama sezon yine iyi geçti” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2016, 16:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER