Aktaş'tan Yenişehir ve İznik çıkartması

İNEGÖL BELEDİYE BAŞKANI ALİNUR AKTAŞ, YENİŞEHİR VE İZNİK BELEDİYELERİNİ ZİYARET ETTİ. (İHA/BURSA-İHA)

Aktaş'tan Yenişehir ve İznik çıkartması

İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Yenişehir ve İznik belediyelerini ziyaret etti.
Belediye Başkanı Alinur Aktaş, ilk ziyaretini Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik’e yaptı. Ziyarette İnegöl ve Yenişehir’in meseleleri hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Aktaş, “İnegöl ve Yenişehir’in tarım gibi ortak bir paydası da var. İnegöl’ün Yenişehir’den, Yenişehir’in de İnegöl’den farklı konularda birbirine fayda sağladığını söyleyebiliriz. Zaman zaman başkanımızla bu tür istişareleri yapıyoruz” dedi.

 

[caption id="attachment_20204" align="alignnone" width="678"]İNEGÖL BELEDİYE BAŞKANI ALİNUR AKTAŞ, YENİŞEHİR VE İZNİK BELEDİYELERİNİ ZİYARET ETTİ. (İHA/BURSA-İHA) İNEGÖL BELEDİYE BAŞKANI ALİNUR AKTAŞ, YENİŞEHİR VE İZNİK BELEDİYELERİNİ ZİYARET ETTİ. (İHA/BURSA-İHA)[/caption]

 

 
Başkan Alinur Aktaş, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın’ı da ziyaret etti. Sargın, Aktaş’ın ziyaretlerinden büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti.
15 Temmuz kalkışmasının ardından İznik İlçe Emniyet Müdür Vekilliği görevine tayin edilen Gökhan Genç’i de ziyaret eden Aktaş, İnegöl’de başarılarıyla adından söz ettiren Genç’e yeni görevinde de başarılar diledi.

İNEGÖL BELEDİYE BAŞKANI ALİNUR AKTAŞ, YENİŞEHİR VE İZNİK BELEDİYELERİNİ ZİYARET ETTİ. (İHA/BURSA-İHA)

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2016, 18:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER