Vali Karaloğlu'ndan yeşil-beyazlı takıma ziyaret

BURSA VALİSİ MÜNİR KARALOĞLU, BURSASPOR KULÜBÜ BAŞKANI ALİ AY VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİ ÖZLÜCE TESİSLERİNDE ZİYARET ETTİ. VALİ KARALOĞLU'NA, İSMİNİN YAZILI OLDUĞU FORMA HEDİYE EDİLDİ. (İHA/BURSA-İHA)

Vali Karaloğlu'ndan yeşil-beyazlı takıma ziyaret

Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Bursaspor Başkanı Ali Ay ve Yönetim Kurulu üyelerini Özlüce Tesisleri'nde ziyaret etti.

Bursaspor'un kentin çok önemli bir markası olduğuna işaret eden Bursa Valisi Münir Karaloğlu, "Bursaspor'un başarısı kentte herkesin motivasyonunu yükselten faktördür. Yönetiminizin çalışmalarını yakından takip ediyorum. Başarılı olacağına inanıyorum" dedi.
Ziyaretten büyük bir memnuniyet duyduğunu belirten Bursaspor Başkanı Ay, öncelikle kulübün mali açıdan iyi bir noktaya gelebilmesi için çaba gösterdiklerini söyledi. Taraftarların şeffaf, dürüst ve doğruyu söyleyen bir yönetim istediğini ifade eden Ay, "Ekip arkadaşlarımla birlikte yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Ben sabah 10.00'da tesislere gelip 12 saat çalışıyorum. Biz bu işin üstesinden geleceğiz ve takımı istenen seviyeye getireceğiz" diye konuştu.
Ali Ay, Vakıfköy Orhan Özselek Sosyal Tesisleri'nin bulunduğu bölgeye spor lisesi yapmayı planladıklarını anlatarak, bu konuda Vali Karaloğlu'ndan destek istedi.

Vali Karaloğlu daha sonra antrenman sahasına inerek Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Kaptan Serdar Aziz ve Şamil Çinaz'a takım adına başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2016, 16:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER